Info o nový trati

po dnešní schůzi klubu.

Dneska proběhla snad jedna z pořádných schůzí klubu,kdy byli přítomni všichni.Ujasnilo se pár věcí,ohledně další organizace a chodu klubu a hlavně ohledně nový pořádný trati,která se začne budovat 1. září.Tudíž v sobotu 1. a v neděli 2.září zhruba od 10ti hodin je brigáda na nový trati,která je na pozemku skoro naproti stávající trati.

Bylo schváleno vybrání částky od každého člena či každého,kdo bude chtít na trati jezdit trvaleji v průběhu roku.Tu sdělim na dotaz a vybírá se do 1.9..Jinak se uvažuje o případný částce pro nahodilé návštěvníky,která by byla asi 50Kč na den.Ale zatim neoficiálně.

Ale teď už k trati.Obrázek je tady

A její parametry.Šířka 4m,délka předběžně 420m na ploše cca 80x35m.Se sklonem cca 5-10% k řidiči.Plánují se 2 lavice,60cm vysoký,2m dlouhý s nájezdy a sjezdy1,20m a jeden kulatej skok a pár rychlých hupanců.

Jsme zvědavi,co nakonec vytvoříme 🙂 Plánujem nějaký volný závody 1/8 monstrů,trugy i buggy a vítaný budou i 1/6 FG či jiný velký potvory.Samozřejmostí bude i možnost normálního ježdění o víkendech.Jen tak pro svezení.Časem bude i elektrika a voda,hlavně na kropení tratě.A taky tribuna a nějaký to depo.

A tady je fotka,kde tak nějak přibližně bude nová trat.

Ačkoliv se to nezdá,foták to neumí pořádně vyfotit a z letadla nebo plošiny to dělat nebudu,blinkal bych 🙂 ,je prostor pro novou trat dost velkej.Tribuna,časem,by měla být v polovině spodní části u oplocení pozemků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.