Rallycross prvně

Trochu jasnějších bodů.

Takže.
Jelikož je docela ohlas po ježdění v terénu a rally vcelku nedostačuje,vzhledem k délce tratí,ukecal jsem se k pořádání rallycrossu.Nebo podle některých,co MartiN,autocrosu.

Takže.Pojede se,aspon první závod,provizorně na trati RCauta Nepomuk v Tojicích.Jede se na 5 kol,3 rozjíždky a dál podle počtu účastníků.

Obrázek přibližný trati je tady .

A tady je mapka příjezdu.Z obce Nepomuk na Vrčeň do Tojic a tam směrem na veřejné tábořiště.Snad včas instaluju cedulky 😀 Červený skoro obdélníček je místo trati.

Modrá čára je trat při startu,červená jsou počítaný kola.Pravidla jsou ZDE

Odjetá kola počítá bud domluvený mechanik nebo řidič sám,čímžto se bude spoléhat na poctivost.Konec jízdy auta bude zřejmý najetím na startovní lavici.
Pravidla se budou postupně doplnovat podle potřeby.Při závodech se bude nejspíš řídit od startu,k dispozici ale bude i tribuna.Nasazovači budou z řad nejezdících řidičů.220V asi bude k dispozici,ale WC BOHUŽEL ZATIM NENÍ.Chlapi to maj jednoduchý,horší to bude s děvčaty.

Takže.První závod by měl být o víkendu 9.-10.2.A jelikož má před tím padat sníh a lehce pod nulou,může to být docela sranda.

Vše bude včas upřesněno.Takže zatim připravte vatáky a jégrovky,konve horkýho grogu,nabitý aku,prima veselý kastličky a hlavně super mega náladu.Stejně to bude jen pro srandu a veselý svezení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.