Zkusit se má všechno

Tak zkouším.

Čirou náhodou jsem se někudy dostal na stránky Cetelemu.A tam koukam,že mají nějakou výherní soutěž o ceny pro zůčastněné s finančním ohodnocením pro představené projekty.

A nebyl bych to já,abych se k tomu nepřidal a něco neposlal. 🙂 Takže jsem včera zaregistroval projekt nákupu časomíry AMB pro závody rallycrossu a pokud by se povedlo,nechá se to už použít skoro na jakýkoliv podnik v rc modelech.Dneska večer mi byl projekt schválený a po registraci,nutná díky robotům a podobným blbům,je dostupný projekt k hlasování přes odkaz na FB u mně na stránce nebo tady Projekt snů .

Uvidíme,jak si projekt díky hlasování povede 🙂 Když bude první cena,která by skoro komplet AMB pokryla po finanční stránce,bylo by to SUPER !!!!! A hned by počítání při závodech bylo snažší a mín dohadů či sledování,komu zrovna infra blbne.

Takže se případně registrujte,poštouchněte i kolegy modeláře různých odvětví.Když to vyjde,bude půjčovné za časomíru NULA,když se prokáže,že pro projekt hlasoval.A kdo hlasovat nebude a částka pro pořízení bude nižší než první cena,doplatí to dotyčný z vlastní kapsy 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.