Višněvského balzám

moc jsem tomu nevěřil.

Ale funguje parádně 🙂

Začátkem roku s Debilní rouškou se mi objevil nějakej hnus ekzém na ksichtu.Nevim přesně z čeho.Pod vousama se objevovala a loupala suchá kůže,nic moc pohled.K dokytorovi tradičně nechodim,jen když je nejhůř 🙂 Jako zápal plic nebo pásovej opar.Obojí nic moc.

Zkoušel jsem různý vopičárny,třeba jako mastičky s Canabisem/marihuanou a další kosmetický vopičárny.Trochu pomohlo držku napatlat málo parfémovaným tekutým mejdlem,nechat zaschnout a pak umejt.Výsledek ale nic moc.

Pak sem trochu náhodou narazil a našel Višnovského balzám na netu.Jinak třeba Višnovka či něco podobnýho.Zkusil jsem koupit v lékárně,kde mi bylo řečeno,že to je něco z poslední výroby a dlouho nebude k mání.Cena neni tak hrozná,cca 110 Kč za větší lahvičku.Ale jelikož to je substance,něco v olivovým či jakým oleji a je to před použitím potřeba protřepat,tak z principu blbá lahvička,ale nechá se.

No a jak Višnák působí?Za mně VÝBORNĚ.Hodí se na všechny zánětlivý procesy kdekoliv po těle.Sežere to většinu zánětu na kůži,na nohou,prostě všude.A líp se zánět pak pěkně hojí a i rychleji,než při použití černý masti.Sice je Višnák víc citlivej na sluníčko,takže budto zakrejt postižený místo fáčem či jinak,ale i u mně na ksichtu bez zakryt to nebyla žádná tragedie při pobytu venku.Namazat ráno a odpoledne a vcelku to šlo.

Takže po tejdnu mam od šupinek na ksichtu vcelku klid,bez debilní návštěvy doktora,čekání v čekárně,ládování se různýma práškama a podobně.Jen trochu Višnák víc smrdí po uzeným či spáleným dřevě,což by někomu nemuselo dělat dobře.

Ale za mně dobrej výsledek,víc než slušná cena a doporučení pro příště,co a jak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.