Ve Vánočním shonu

.. se vždy dokáže najít chvilka na autíčko 🙂

A jelikož shon u nás doma neexistuje,času dneska bylo až dost.

Na připevnění bordelkrytu jsem vyměnil gumičku,která byla moc flexibilní,za pevnější uchycení.Vzal jsem 2 držáky kastle od Conrada,co jsem zcizil Mildovi a nikdy mu je nezaplatim 😀 To řikam jen proto,aby si nedělal nějaký nároky.

Jeden držák jsem nacpal po ořezání do předního krytu nad sloupky řízení a opatlal trochu vteřinákem a 4minutovým epoxidem.Zadní na zadní držák mezi spodní šroubky nad kardan a přilepit celou plochou.Nasadit kryt,pájkou udělat díry,trochu přimačknout,aby to pak na sponkách trochu pružilo.Drží to v pohodě a při jízdě v terénu to neuskakuje z podvozku.

A jelikož má Ježíšek letos prý nějak napilno,stavil se aspon u mně trochu dřív 🙂 Jedny disky s kotoučovýma brzdama v červený a modrý barvě se stříbrnou od Robitronicu..Vypadá to moc efektně.Jen škoda,že plast je stříkanej a ne barvenej a další vada na kráse disků je ta,že při položení vedle sebe jdou paprsky všech disků jedním směrem.Tudíž při instalaci na auto jsou na jedný straně tak a na druhý onak.Nějak to sice nevadí,ale moc pěkně to nevypadá.Asi je radši někomu střelim.A dalším počinkem byly Road Hawks pneu,který by měly být jako náhrada za slavný Agonny Street.Ale bohužel nejsou.Aspon teda zatim,než se trochu ojedou,zmoknou a snad i zvláční.Nejsou tak ostrý jako Agony,i přes to,že jsem je prozatim nenalepil.Vzor pneu je stejný jako na Agonech,ale směs se docela liší.Zatim zkoušený jen dneska večer,když trochu mrzlo.Teda víc mrzlo 🙂 I přesto jsem na suchým asfaltu nebyl schopnej auto převrátit přes boudu,Roady vždy krapet klouzly. Prostě Agony budou i do budoucna nepřekonatelný.A aspon jedna fotka pro inspiraci.

Tak moc nezáviďte,neni to hezký. A Všem lidem přeju jen to nejlepší,co si kdy přáli a nesplnilo se jim to.Taky jen samý pozitivní prožitky,hafo příjemných lidí kolem sebe a do Novýho roku snad jen prima náladu,kterou Vám nikdo nezkazí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.