Testík odtahovky 2

Vcelku se povedlo.

Asi dneska byla příznivá konstelace hvězd,či snad slušným počasím nebo jsem už byl moc přetaženej z práce,prostě mi to najednou nedalo a trochu jsem se po čase pustil do odtahovky.

Dyt bylo na čase,prášilo se na ní možná už půl roku 🙂 Přendal jsem přijímač z Tatry,která ted nevesele musí odpočívat,dobil letitý Nimky a zkusil provoz.Sláva,ještě to jelo 😀 Už včera jsem si vytříhnul formu na přední okno z papíru,dneska dovystříhnul ze zbytku Expetu od Jardy Straky a šel ven lepit na sluníčko,jelikož lepidlo za A) příšerně smrdí a za B se vytvrzuje pomocí UV záření.A i v tý zimě to drží pěkně a i spáry se slušně zalily.

Pohon ještě před časem dostal redukci na motor 3.3:1 a ted s autem slušně uhání i Mig.Regl pořád ještě bez zpátečky,snad se časem něco namane.Jedna aktual fotka.

A co jinýho udělat takovýho pěknýho dne,než vzít auto na projíždku a zkusit,co toho vydrží a jak si povede.Pro srovnání jsem Hamika vyfotil společně s Axikem,kterýho většina lidí buď zná nebo ho viděli.

Vzhledem k neupraveným diferákům,kdy pro nitro motor jsem přivíral olejem 50 000 jen přední dif a zadní nechal skoro otevřený,aby to slušně jezdilo,toho odtahovka zrovna moc extra nevyjede,ale aspon něco.Na trávě či přilnavějším terénu bude svornost difů stačit,upravit to jde dycky.Pak stačilo jen dojít na náves a zkusit ostřejší jízdu .

Při ježdění asi 20 – 30 minut většinou na plný knedlík aku po příjezdu domů pořád vykazovaly dostatek energie na další ježdění.Proti se ale tvářil a slušně protestoval hlavní převod z pastorku a ozub kola 58 z TTčka.Jelikož zuby na sebe nedoléhaly potřebně kolmo a kvůli usazení motoru byl trochu převod kolmo,zuby prostě odešly.Tímto tedy plánuju bud větší modul zubů a větší kola nebo pořádnej kus řemene,kdy by to mohlo běžet i trochu šikmo.Uvidim,co se sežene.

Taky by bylo záhodno zapracovat na šibenici a navijákovým systému.Ale času dost,napřed musí bejt nová páčkovka na ovládání,která už je vyhlídnutá 🙂 No a pak už jen to éro,aby jistí spoluobčané z Kramolína přestali rejt 🙂 Až uvidí,jak mi jdou střemhlavý přistání,jistě přestanou naléhat,kdy se už taky usídlim ve vzduchu 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.