Světýlka pro drona

Neplánovaně dorazily.

Ač jsem v to už ani nedoufal,eshop kde manželka objednávala drona AMX se pochlapil a v týdnu dorazily i poziční světla pro noční lítání.Po skoro 2 měsících pěkný počin.

No,pro noční lítání.Vcelku spekulativní pojem. 🙂

Po rozbalení balíčku se vytahnula změt slabý plastikový pásky,s nějakýma čudlíkama,kusem kabelu s nějakou divnou koncovkou a to celý podlepený papírkem s logem od 3M.Po zkušebním zasunutí konektoru,který pasoval jen do dalšího,který vycházel přímo od aku,došlo SKORO k zázraku.

Ten celý hambinec se rozvítil 😀
Ale JAK.až mi to oči nebraly.

Takže tu zacuchaninu celou rozmotat,nějak to podle drona rozměřit a NĚJAK to i po jeho obvodu TROCHU ROZUMNĚ nalepit.Přiznávám,že vcelku pevný základ pásku,něco jako diody pro podsvícení kuchynský linky,pásek,se docela blbě lepí na trochu ůzký profil AMX ochrannýho rámu z tvrdšího polysyrenu,ALE povedlo se.Takže se osazení povedlo,jen to „trošilinku “ vyzkoušet.

Kabel od světýlek jde přímo do aku,o tom žádná.Jinam to ani nepasuje.Sice se to pak trochu hůř rozebírá,ale jde si zvyknout.A svítivost?

MEGA PECKOVNÍ 🙂 🙂 Červený ledky TAK nějak v normálu,ALE ty MODRÝ,JSOU VÁM SCHOPNÝ vypálit mozek a i na chvíli dotyčnýho oslepit.

Zkusím co nejdříve zveřejnit video s ledkama,jak před startem,tak i během lítání.Ty modrý JSOU FAKT jedovatý 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.