Regl na prodej?

Díky novako vyřešeno.Díky.

Pokud by se někomu doma válel nevyužitý třeba TEU 101,ideálně asi 2 ks,měl bych zájem.

Je to do dvou lodiček,takže výkon bude v pohodě dostačovat.Jednou pro Melodii,kde je 400ka uhlíkáč a podruhý do LUNY,kde se bude flákat stříbrný Johnson darovaný od Mamby.

A proč poptávám regly.Trochu moje blbost,ale více nezafungovala elektronika a běda tomu,kdo mi tohle bude připomínat a tlemit se u čtení.Hlavně novako 😀

Minulou sobotu jsem si chtěl jít s Melodií trochu pojezdit.Nabil jsem aku,pohonný i v rádiu.Zapnu rádio,zapojim aku v Melodii a ejhle,kouří se nám z přijímače.Odpojím aku a hledám chybu.AHA,obrácená polarita.Divný,že to 18A regl od Dsys nepostřehnul a něco odešlo.Takže připojím aku už správně,JENŽE se mi začlo čoudit z Dsys reglu.Ten mi už do baráku nesmí.

Hmmmm,tohle už asi ani jeden kus nerozchodí.Následuje silně letargické podrbání na hlavě se slovy „nooo,s timhle už dneska asi nikam nevyjedu a nepujdu“.Takže vypnout rádio,Melodie zpátky na skřín,aby se dále na ní prášilo a hledání alternativního programu na sobotu. 🙁

V neděli jsem objednal nový přijímač plus další kraviny a 1200 kč fuč.Chybí jen regulátory,ty stejnosměry poslední dobou FAKT darda,když každý jezdí,lítá střídák.Ale k lodičce pro relax prostě uhlíkáč patří,hlavně zvukovým projevem motoru.

Takže,pokud se někdo chce zbavit reglu TEU 101,pro lodičky úúúplně stačí,dejte vědět.Bud odkoupim za „rozumnou a lidovou“ cenu neb třeba vyměnim za nějakou blbost,pokud to v mým arzenálu a šuplíkách najdu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.