Poodhalení tajemství

nové kastličky na AX

Tak jelikož jste byli trpělivý,MartiN ASI nic nikde nevyžvejkal 🙂 a Ježíšek dodržel termín doručení objednávky,můžeme lehce poodhalit další vzhled a typ kastličky pro Axíka.

Menší nápovědu máte TADY

Osobně můžu říct,že vystříhávání standart auto kastle byl proti tomuhle zvěrstvu ranní čajíček 🙂 A těch nepublikovatelných výrazů 😀 Tak nějak se ale povedlo,pujděmež tedy dále.

Nemaje Fasmask,holt se bude maskovat papírovou páskou a nějak to dopadne.Barevná kombinace bude docela tvrdárna,protože bude použito zbytků vlastněných sprejů a výběr teda nic moc.Nějaký pidi zbytek modrý a zelený a docela plný sprej černý a oranžový od RC cars.Pokud by se někomu doma válel tak půl spreje,třeba žlutá nebo jiný zvěrstvo,odkoupím nebo vyměním.

A upevnění.Nejlíp z obecně dostupných dílů vyšly držáky pro TTčko.Pokud se opět někomu válí doma nevyužitý tyčky na TTčko,vezmu 4 kusy.Rovnou a bez smlouvání.

No a pokud se tohle všechno povede,bude někdy možno tenhle vehikl někde vidět 🙂 Pandulák se zattím nekoná,tedy ten origo.Budto se najde v hračkárně potřebná velikost čehokoliv,co bude na 4kolce možno sedět nebo to bude jezdit jen tak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.