Nový servo

pro Mazlíka

Na sobotním poježdění v Nový vsi si s Mazlíkem jedu a jedu terénem,očekávaně si lehne na bok a po přendání na kola už nechce jet rovně.Koukám,co se děje a ejhle,servo první nápravy chytlo nějakej moribundus,klepe se jak při zimnici,neskutečně píská a pak ztichne a vypne se.

Takže vypnout auto,počkat nějakých 10 minut,jestli se to zas projeví.Chvíle ježdění,cca 6 minut a zas klepavka.Takže zkouknout konektory,jestli všechno sedí,zkusit popotahnout různý kabely v tý elektrárně a po pauze zas zkušební jízda.No,zlobilo to zas.

Takže prohlídnout nabídku serv nad 30kg tahu za rozumnou cenu a holt objednat a taky zaplatit.Dneska úspěšně dorazilo a po trochu se přemlouvání bylo servo za hodinu a fous vyměněný.Lehká průba provoznosti,doštelování rovnosti kol a zbytek se uvidí tuhle sobotu na návštěvě akce v Holýšově a pořádná zkouška bude příští týden na trialu v Dobřanech.

A musím na sebe prásknout,co jsem za hroznou matlu 🙁 Když jsem při poslední zkoušce přesazoval páky na servech řízení,zapomněl jsem dát šroubky na zajištění pák k servu.Docela se divím,že to bez šroubků vydrželo tak dlouho jezdit.Ani mi to nepřišlo,že páky na servu nejsou zajištěný 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.