Hotová kastle M3

Po 2 dnech maskování a malování je tu výsledek.

Je mi jasný,že jako nováčkovi v oblasti barev Fascolor nedopadly barvy podle mých představ,ale už se s nima učim pracovat.I třeba 2 různý barvy chtěj zkusit namíchat a výsledek pak nejednoho překvapí.Jako mně.

Tak popořádku.Objednal jsem Faschange modrou a vínovou.A jako nezkušený lakýr s prvními nesmělými kroky v oblasti Fascolorek a érbraš pistole,jsem to fouknul po namaskování na kastli rovnou.Už vim,že to byla chyba.Chtělo to trochu experimentovat s namícháním,třeba po kapce špejlí na papíru.Třeba nerozumně černá základní s modrou Faschange (metalíza) udělá pravý divy.Holt to zůročim na další kastli 🙂

Fascolorky mně fakt nadchly.Nechaj se pěkně míchat a hlavně vůbec nesmrdí jako spreje 🙁 Ale zase je potřeba u nich trochu přemejšlet a ne jen bezhlavě lakovat.V předsíni si pěkně občas zabrouká kompresor a vy si hezky u stolu v obýváku pistolkou ladíte kastličku 😀 Všechno pěkně v teple domova.

Barvy schnou trochu dýl než spreje,kolem 15ti minut,pokud se vám nepodaří udělat kaňoury a mapy.Vcelku stačí 2 vrstvy.Podstříkával jsem černou základní,docela se to pak chová jako bílej sprej,že barvy vylezou,a jsou o trochu zřetelnější.

Fascolory jsou vlastně barvy s různou barevností (metalický,svítivý či měňavý) ,ale s přídavkem gumy jako maskovačka.Tudíž drží na kastli pěkně a nechaj se s nima dělat blbosti jako na posledních obrázcích.To jen pro představu 🙂 HPI kastle to zvládla a barvy pěkně držely.jen ještě,jak to bude v terénu,jestli jim nebud vadit vlhkost. A už pár fotek.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.