Funkční PC?

starší kousek.

Díky Vaší podpoře a příspěvku od Jarina se pro známého povedlo sehnat funkční tiskárnu.Dneska s velkou slávou jsem mu ji byl odvézt.Skoro u baráku natahovali červený koberec,jak byli všichni doma natěšeni 🙂 Známý,jménem Luděk,aby nebyl tak moc neznámý a jeho 2 malí kluci ve střídavé péči po rozvodu.

Ale VELIKÁNSKÉ OUHA přišlo při letmém spatření dotyčného PC,ke kterému se měla mimo jiné pěkná tiskárna od Jarina připojit.Děvčata a pánové,skoro to se mnou seklo.A to jsem si řikal a myslel,že jsem technologicky zaostalý a negramotný.

Na stolečku na mně čučel a hrdě se vypínal 14kový monitor !!!!!!!!!!!!! Po zapnutí,chvíli to trvalo,ale nějak jsem to přešel,nesměle vykouknuly a zamávaly mi Win95 a po zapátrání v Ovládacích panelech na čem to vlastně běhá,mně skoro obestíraly mrákoty.Doufám,že dobře sedíte,aby jste nespadli ze židlí a ti slabí jedinci na srdce,ať radši už dál nečtou.

Pánáčci,běhalo to na 486ce ! ! ! ! ! ! ! ! Win95 jsem i já kdysi provozoval na silnějším stroji a to je už nějakých 16 let zpátky.Navíc ani Luděk nemá možnost připojení na net,maximálně teda přes vytáčený modem,jelikož bydlí na docela blbý samotě,kam připojení nikdo rád tahat nebude.

Současný PC používají kluci na blbnutí v Malování a nějaký jednoduchý hry,když jsou u taťky na víkend.A o co tedy vlastně jde?

Jestli se někomu doma nebo někomu známýmu doma či ve firmě povalovaluje PC lepších parametrů,než je zde uvedeno,měl by Luděk zájem.Za sebe mohu jen sdělit,že případná cena za komplet,teda PC,obrazovka a myš s klávesnicí,by neměla přesahnout 2000 Kč.Jestli nějakou lepší PC šunku věnujete zdarma,bude to jen ku prospěchu věci.

Sice chápu,že tento inzerátek se rovná spíše charitě než nějakýmu zbohatnutí,ale osobně rád dělam jiným radost a když někomu se tím pomůže a dalšímu se třeba uvolní zabíraný místo,tak to už jsou 2 dobrý skutky v jednom dni 🙂 A o tom to je 🙂

Takže koukněte kolem sebe,oprašte nějaký prach a ozvěte se.

Díky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.