Dnešní trial + fotky

dopadl výborně 🙂

I když se jelo pod hlavičkou Plzenského rc offroad klubu,akce se konala na známé a přívětivé lokalitě v lomu v Plzenci pod Radyní.

Sešlo se cca 15 ůčastníků zájezdu,počasí nám vyšlo skvěle 🙂 Dopoledne hic jak sviňa a odpoledne se bouřky a pršáky honily kolem místa závodu,jen na trialu káplo pár kapek při odjezdu kolem 17té hodiny.

Sekce se podařilo namotat DOST slušně 😀 Zvláště Honzova 6ka byla dobrý hardcor 😀 Tak nějak ji dali všichni,zátěžová byla i pro řidiče. Ale i kuchařova 4tá branka ve 4té sekci byla slušná chutovka 🙂 Tak to má být,když různý sekce tvoří různý lidi.Někde jednoduchý projetí,jen s víc přemýšlením,kudy a jak nebo za plyn prostě vzít,nemyslet a nějak to celý project. 🙂

Zvukový modul se osvědčil 🙂 Díky jemu nemuseli komisaři v sekci sledovat auto,jestli couvá nebo jede vpřed,stačilo jen poslouchat.Sice má modul trochu zpoždění,pokud se na zvuk chvátá a člověk se mu nepřizpůsobí svým projevem jízdy.I když hlasitost na 1ku,bylo to až dost hlučný,že jsem zvukáč na poslední sekci vypnul a trochu si užíval jízdu s tichým modelem.

I když na výsledek nejezdim,potěšilo mně,že jsem v kategorii skončil na 3tím místě. 🙂 Takže pro příště nebo spíše do budoucna pořídit slušný pneu a disky 1.9,přeházet zbytečnosti z AX a dlouhýho podvozku na rovný rám pro nákladáky,přidat kabinu Liazky,nainstalovat standart servo se slušnou sílou a více zaůtočit na lepší umístění a hlavně opět v Plzenci rozject truck trial. To je to pravý na moji pošramocenou hlavu a nešikovný ruce 🙂

A fotky TADY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.