Dnešní Kbelnice

Nádherný počasí,tak proč si nevyject.

Očekávaný krásný počasí se dostavilo a tak domluva během týdne se mohla uskutečnit.Trochu se vyblbnout v těžším terénu.

Jelikož jsem trochu neuváženě Jirku sachssport Fábíka uvrtal do Axíka a moc se mu líbí,furt by jen někde jezdil a šplhal 😀 A protože mi skončily nudný služby,kolem baráku se mi moc taky dělat nechce :-),navíc kouzelný počasí,nebylo proč váhat.Schůzka se domluvila u Pavla ve Skašově na 13tou hodinu.Jirka mezitim dojel na místo určení z Plzně,kde něco zařizoval.S Pavlem jsem se přesunul na dotyčnou polohu.Jedná se vcelku hluboko v lese zrušený kamenolom mezi vesnicema Újezd a Kbelnice u Letin.FAKT PARÁDIČKA MÍSTO !!!!! Okolní terén je trochu jako v Plzenci pro trial a jistě by se toho našlo ještě MOOOOC a MOOOC kolem.

No,nebudu Vás napínat.Na místě jsme strávily DOOOST povedený 3 hodiny šplhání,expedice,crawlingu,výškových výstupů a nevim čeho ještě.Kolem 16.30h jsme se utahaní,spokojení a vysmátí rozešli s tim,že příště to jistě bude chtít aspon jedno pivko 🙂 Docela by se šiklo v tom dnešním horku.

Pár foteček je TADY a Bigie s Dejvidem mohou jen litovat,že nepřijeli.Ject ve více lidech,bylo by to nejspíš na celý den 🙂 Osobně ale nelituju strávenýho času,bylo to SUPR.A pivko doma příjemně zašumělo do vyprahlýho těla 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.