Dětský den Sedliště 30.5.2015

Pokud se Vám bude chtít.

Dneska jsem byl osloven obcí,ZDA by v rámci dětského dne v sobotu 30.5. BYLO možno udělat poježdění na trati v Sedlišti.Trochu na kukačku pro děti a lehce na propagaci rc modelů.

230V je vcelku samozřejmost,možná i nějaký stolky a židle,radši ale svoje.Jezdilo by se na trati,cestáci a SC 1/10 E.MOŽNÁÁÁÁ by se mohlo projevit i nějaký nitro auto,pravidlo z toho nehci dělat.

Začátek dětského dne má být ve 14h,takže bych případný sraz účastníků poježdění viděl asi na 13tou hodinu,aby klasicky stihli vybalit a dost pokecat 🙂 Záležet bude i na počasí.To se PAK uvidí,obec jsem na to včas dneska upozornil.Pokud by někdo na akci přijel,místní gril u dráhy bude k dispozici pro každého,kdo si něco přiveze na ohřátí.

Další informace budu dál doplnovat,zda třeba obec pustí nějakou korunu,že by třeba bylo pro účastníky něco grátis a navíc 🙂

A jaké modely se případně mohou zůčastnit?

Na lehce opravené trati by mohly cestáci a SC 1/10 E,ale sveze se i 18tina či 16tinka offroud,kousek vedle třeba trial či expe,taky E a měřítko vcelku jedno.Uvidim,jaký budou aktivity na hřišti,tam by případně mohly nějaký lítadla,jen kolem hřiště je dost stromů.A v neposlední míře kousek od trati je i menší rybník,takže nějaká lodička by taky nevadila.

Tak případně sledujte další změny a POKUD bude mít někdo zájem přiject,dejte vědět kdo a s čím.

Případný samotný závody na trati pro děti bychom mohli ject třeba na 5 kol nebo jiný systém,který na místě dohodnem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.