Další hala

asi poslední.

Co říct k dnešku?Snad jen to,že i přes menší potíže na začátku se akce FAKT POVEDLA 🙂

O potížích na začátku,které se týkaly ohledně zamluvení haly,se tu radši nebudu vyjadřovat.Úspěšně se rozvrh zdržel o hodinu a docela to bylo znát.Ale pak se vše docela rozběhlo jak mělo a hezky to odsejpalo.

V Download máte soubor hala6/3/11 v *tar,mělo by to jít rozbalit na všech PC s výsledky z jízd.Popisky atom,blitz a on/onroad s čísly jízd bude snad pochopitelný pro každýho.Pokud nemáte na PC Linux,tak si výsledky nejspíš nerozbalíte.Vydržte,zítra bych to měl udělat v *zip.Nebo jiný formát pro Wokna.

Ač je to k neuvěření,v onroadech poslední jízdu,i po odečtení zaškobrtnutí časomíráka,kupodivu vyhrál Azbest.Porovnat si to můžete ve výsledkách.I když v onroadech se při počtu cca 10 aut kolikrát jednalo spíš o demoliční derby 🙂 ,bylo se na co koukat.

V Atomech pěkně potěšila vysoká účast a noví jezdci.Mrnouskové se nezdají a hezky se na ně kouká.A jízdní časy se nenechávaly zahanbit většími modely.Uvidíme na dráze,kde to bude trošku jiný.

Potěšila i početná návštěva kluků z Karlových Varů,kteří se odhodlali podstoupit dalekou cestu s nejistým výsledkem.Ale při končení si to jistě užívali,podle jejich spokojených ksichtíků 🙂 A taky veřejně děkuju Neonovi za povedený pullpal ,který pochopil jako jediný,jak se jezdí na mnou pořádané akce.Vždy s dárečkem 😀 Jistě ho brzo otestuju,už takhle vypadá MOOOOC pěkně.Ještě jednou díky.

A VELKÉ DĚKUJI od všech,hlavně ode mně patří Biggimu,který zajištoval mobilní spojení s hospodou,kde se občerstvení zajištovalo.Pokud budete někdy potřebovat,s klidnou hlavou a myslí se na něj obratťe,je to šikula :-)Přiveze k jídlu skoro cokoliv 🙂

Odkazy na fotky budu přidávat průběžně,až se objeví na netu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.