A je doma :-)

Lodička

Dneska mi dorazil pěkný a očekávaný balíček ze Slovenska.

Po rozbalení,kupodivu nerozbitý a vcelku,jsem z něj vyndal další opičárnu do baráku 🙂 Trup remorkéru Watergeus v měřítku 1:30.Nooo,pěkná potvora velká 🙂 Dýlka 90cm,2 šrouby. Zpracování trupu chvalitebné.Nějaká chybička by se sice našla,ale o to moc nejde,stejně se to postupně časem opraví.

První fotka trupu TADY ,přiložená krabička cigaret vlevo je pro odhad velikosti remorkéru 🙂 2 motory,hřídele,šrouby 52 mm a regulátory s vodním chlazením jsou už objednaný,JEN zaplatit a aby to ke mně dorazilo.A tak nějak to dát celkově do kupy,abych někdy s touhle potvorou mohl na vodu.Motory by měly mít výkon kolem 200W,takže někdy plánuji i za lodičku zapřahnout nějaký nafukovací člun či jiný plavidlo a tahat s tim osazenstvo po rybníku či koupališti.

Letos loďka nejspíš pojízdná nebude,rozměřování,instalace čehokoliv do trupu bude trochu na dlouhý lokte,avšak příští léto by první plavba mohla klapnout 🙂 A ještě udělat stojánek pod lod a taky je v plánu podvalník za 805ku Axíka,abych se s lodičkou nemusel k rybníku tahat v ruce.

Koukám,že plány víc než smělý a odvážný,uvidíme,jak to nakonec celý dopadne 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.