4.závod CBX Big Cupu dotaz

ohledně termínu.

Předběžně jsem termín pro další závod zamýšlel sobotu 16.7.Od jednoho človíčka přišel dotaz,zda by nešel závod přeložit na neděli 17ho.Zatim jsem se moc nevzpíral,jelikož datum neni ještě pevně vyhlášený.

Případně by šel ještě termín o týden později.

A pokud se na přeložený závod dotyčný nedostaví,zaplatí koupi maringotky pro klub a trat a z toho se už nevykroutí 😀

Záleží jen na Vás,zda Cup dělat POŘÁD v sobotu nebo JEN v neděli nebo případně nějak střídat.Ozvěte se pod článkem a JEN NEČTĚTE.JE TO HLAVNĚ PRO VÁS.

V srpnu si nejspíš dá Cup trochu pauzu a jeden měsíc by se vynechal a začlo zase až v září.At si trochu oddychnete,může se něco udělat na dráze,poladit a opravit auta atd,atd 🙂 Na zimní závody zkusim už okoukávat a trochu domlouvat hospodu v Nezvěsticích.Kluci,ozvěte se,at to nějak dáme dohromady.

A díky vzrůstajícímu zájmu o dráhu bude nejspíš nutno zpoplatnit ježdění mimo závody.Cena za den/auto sice ještě neni stanovena,ale aspon minimální 20/50 Kč za celý den by nemuselo být na škodu.Pomůže to jak trati,tak klubu a i po domluvě by bylo možno přitahnout 220V pro nabíječky.Když se sejde víc lidí.

Zakládající členové klubu mají volný ježdění vždy zdarma,další podrobnosti budou včas na stránkách rcsc.cz zveřejněný,až se nějak rozběhnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.